مرکز تخصصی مشاوره سرمایه‌گذاری بین‌المللی

خانهمرکز تخصصی مشاوره سرمایه‌گذاری بین‌المللی

سرمایه‌گذاری بین المللی با توجه به پتانسیل‌های بالایی که دارد در سال های اخیر مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. یک سرمایه‌گذاری بین المللی خوب می‌تواند در کنار کسب سود بالا برای سرمایه‌گذار و مزایایی مانند اخذ اقامت کشور مقصد منجر به ارزآوری برای کشور شود. اما تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری در خارج از کشور نیازمند بررسی های دقیق و در نظر گرفتن فاکتورهای بسیار مهمی است. انتخاب کشور مناسب با در نظر گرفتن جنبه‌های مختلفی مثل وضعیت اقتصادی، شرایط آب و هوایی، فاکتورهای فرهنگی و اجتماعی، بررسی و تحلیل دقیق ریسک ، میزان سود و امنیت سرمایه‌گذاری بخشی از مواردی هستند که باید به دقت مورد بررسی قرا بگیرند. از طرف دیگر وجود صدها مؤسسه وگروه مهاجرتی رسمی و غیررسمی در داخل و خارج از کشور سرمایه‌گذاران را با سردرگمی و ابهامات فراوانی از جمله نگرانی در مورد قانونی بودن و سلامت در فعالیت این مؤسسات، داشتن تخصص و صلاحیت کافی، هزینه دریافتی از طرف مؤسسه و… روبه‌رو می‌کند.
ما در مرکز کار ایران با تکیه بر تجربه چندین ساله در این زمینه و شناخت کاملی که از مؤسسات، افراد و گروه‌های فعال در زمینه سرمایه‌گذاری بین المللی داریم تصمیم گرفتیم با راه‌اندازی مرکز تخصصی مشاوره سرمایه‌گذاری بین‌المللی ، ساز و کاری را برای سرمایه‌گذاران ایجاد کنیم تا با اطمینان خاطر بیشتری مسیر سرمایه‌گذاری بین‌المللی را طی کنند.
ما در این مرکز با بررسی دقیق اطلاعات و شرایط شما و تعامل با مؤسسات معتبر بهترین گزینه را برای شما پیدا می‌کنیم. در واقع به جای آنکه ماه‌ها زمان و هزینه خود را صرف جستجوی در میان وکلا و مؤسسات مختلف بکنید، تا بهترین پیشنهاد و مطمئن‌ترین وکیل را پیدا کنید ما این کار را برای شما انجام می‌دهیم. ما ابتدا در یک جلسه مشاوره مقدماتی اطلاعات اولیه شما را دریافت می‌کنیم. بعد از این مرحله کارشناسان ما اطلاعات شما را بررسی می‌کنند. در مرحله بعد ما مجری مناسب برای پرونده شما را از بین مؤسسات معتبر و با سابقه‌ای که با آن‌ها همکاری داریم‌ انتخاب می‌کنیم. اما هنوز کار تمام نشده است. ما در ادامه مسیر نیز به عنوان ناظر پرونده همراه شما هستیم و بر چگونگی پیشرفت کار توسط مؤسسه مجری نظارت خواهیم داشت. آنچه در مرکز مشاوره تخصصی سرمایه‌گذاری بین‌المللی مرکز کار ایران انجام می‌گیرد به صورت خلاصه شامل مراحل زیر است:

  1. مشاوره اولیه: دریافت اطلاعات اولیه و شرح وضعیت متقاضی
  2. ارزیابی اولیه: بررسی اطلاعات توسط کارشناسان مرکز
  3. دریافت پیشنهادات از مؤسسات: دریافت پیشنهادات از مؤسسات و وکلای معتبر و معرفی بهترین پیشنهاد/پیشنهادها به متقاضی
  4. انتخاب مجری پرونده: برگزاری جلسه با متقاضی و بررسی پیشنهادات ارائه شده توسط مؤسسات
  5. عقد قرارداد: جلسه مشترک با متقاضی و مجری پرونده و عقد قرارداد با نظارت مرکز
  6. نظارت و پیگیری: دریافت گزارش‌ها از مجری پرونده و نظارت دائم بر پیشرفت پرونده توسط مرکز
    سرمایه‌گذاری در یک کشور خارجی می‌تواند تغییری بزرگ و اساسی در زندگی شما ایجاد کند و از این بابت تصمیم‌گیری درست در این مسیر حساس اهمیت بالایی دارد. ما در مرکز کار ایران، ساز و کار را به گونه‌ای طراحی کرده‌ایم که کم‌ترین ریسک از جنبه‌های مختلف متوجه شما باشد. نقش ما در این مسیر در دو زمینه تعریف مشاوره و نظارت تعریف شده است. ما از طرفی مشاور شما هستیم و به شما کمک می‌کنیم همواره بهترین و مطمئن‌ترین تصمیم را بگیرید. ما به‌عنوان مشاور شما کمک می‌کنیم هزینه این فرآیند هم از نظر زمانی و هم از نظر مالی برای شما کاهش پیدا کند و در عین حال بهترین نتیجه را بگیرید. از طرف دیگر ما بر نحوه انجام پرونده شما توسط مؤسسه مجری نظارت داریم و سلامت و دقت انجام کار توسط مجری را به طور کامل تحت نظر داریم.
دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آدرس

دفتر ونک:خیابان ولیعصر بالاتر از میدان ونک، پلاک 2475، واحد 8
ایمیل: info[at]kariran.org
تلفن تماس: 02188651486

نماد الکترونیکی

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ است. انتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.