فرم ثبت درخواست متقاضیان نهایی

خانهفرم ثبت درخواست متقاضیان نهایی

متقاضی گرامی مرکز کار ایران با سلام و احترام :
نتیجه پرونده ارزیابی شما به صورت فایل pdf برای شما ارسال گردیده در این مرحله اگر خواستار مشاوره تخصصی برای گزینه‌های پیشنهادی درج شده در جدول هستید و تمایل به دریافت معرفی‌نامه به موسسات همکار را دارید از طریق لینک زیر مبلغ ۲۵۰ هزار تومان پرداخت نمایید . همکاران ما پس از پرداخت, برای تنظیم معرفی‌نامه با شما تماس خواهند گرفت .
متقاضی گرامی حتما توجه بفرمایید که در صورت داشتن سوال در مورد گزینه ها قبل از پرداخت مبلغ حتما با ما تماس حاصل فرمایید.

این فرم ویژه متقاضیانی است که بعد از بررسی نتیجه امکان سنجی اولیه تمایل به ادامه مسیر پرونده خود از طریق سامانه اعزام دارند. متقاضی بعد از تکمیل و ارسال این فرم مراحل زیر را در پیش خواهد داشت:
مرحله ۱: 
متقاضی به منظور بررسی دقیق و تخصصی شرایط اعزام  به موسسات مجری معرفی می‌شود. در این مرحله موسسات مجری با دریافت معرفی نامه متقاضی با متقاضی تماس گرفته و جلسات مشاوره تخصصی به صورت تلفنی یا حضوری برگزار می شود.  از آنجایی که اغلب بیش از یک موسسه در مرحله امکان سنجی برای متقاضی پیشنهاد ارائه می دهند، متقاضی می تواند با برگزاری جلسه با تمامی این موسسات به جمع بندی نهائی برسد. در تمامی مراحل متقاضی می تواند برای مشورت با مشاورین سامانه تماس حاصل کند.
مرحله ۲:

بعد از جمع بندی نهایی در صورتی که متقاضی تصمیم قطعی برای اعزام بگیرد، به منظور عقد قرارداد به موسسه مجری پرونده معرفی می شود و پرونده متقاضی وارد فرآیند اجرائی نهایی می گردد.

 

آدرس

دفتر ونک:خیابان ولیعصر بالاتر از میدان ونک، پلاک 2475، واحد 8
ایمیل: info[at]kariran.org
تلفن تماس: 02188651486

نماد الکترونیکی

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ است. انتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.