مرکز مشاوره تخصصی اشتغال در خارج از کشور

خانهمرکز مشاوره تخصصی اشتغال در خارج از کشور

مسیر اشتغال و کار در خارج از کشور همواره با سؤالات و ابهامات فراوانی همراه است. اینکه با توجه به شرایط سنی، مالی، تحصیلی، کاری و…کدام کشور برای شما مقصد مناسب‌تری است؟ کدام مسیر برای شما بهتر خواهد بود؟ شرایط شما بعد از اشتغال چگونه خواهد بود؟ و سوال‌های متعدد دیگری که اگر متقاضی کار در خارج از کشور باشید قطعاً با آن‌ها رو به رو خواهید شد. از طرف دیگر وجود صدها مؤسسه، گروه مهاجرتی و وکلایی که به صورت رسمی و غیررسمی در داخل و خارج از کشور در حال فعالیت در این زمینه هستند این مسیر را بیش از پیش با پیچیدگی همراه کرده است. اینکه آیا وکیل یا مؤسسه که با آن کار می‌کنید قانونی عمل می‌کند؟ آیا تخصص کافی برای انجام پرونده شما را دارد؟ آیا هزینه‌ای که برای پرونده شما در نظر می‌گیرد منطقی است؟ و ده‌ها اما و اگر، نگرانی و تردید دیگر که همواره همراه شما خواهد بود.
ما در مرکز کار ایران سالیان طولانی با شرکت‌ها و سازمان‌های ارائه دهنده فرصت‌های شغلی خارج از کشور همکاری کرده‌ایم و شناخت کاملی از مؤسسات، افراد و گروه‌های فعال در این زمینه داریم. بر پایه این شناخت، تصمیم گرفتیم با راه‌اندازی مرکز تخصصی مشاوره اشتغال در خارج از ساز و کاری را برای متقاضیان ایجاد کنیم تا با اطمینان خاطر بیشتری بتوانند مسیر اشتغال خود در خارج از کشور را دنبال کنند.
ما در این مرکز، با بررسی دقیق اطلاعات و شرایط شما و تعامل با مؤسسات معتبر بهترین گزینه را برای شما پیدا می‌کنیم. در واقع به جای آنکه ماه‌ها زمان و هزینه خود را صرف جستجوی در میان وکلا و مؤسسات مختلف بکنید، تا بهترین پیشنهاد و مطمئن‌ترین وکیل را پیدا کنید ما این کار را برای شما انجام می‌دهیم. ما ابتدا در یک جلسه مشاوره مقدماتی اطلاعات اولیه شما را دریافت می‌کنیم. بعد از این مرحله کارشناسان ما اطلاعات شما را بررسی می‌کنند. در مرحله بعد ما مجری مناسب برای پرونده شما را از بین مؤسسات معتبر و با سابقه‌ای که با آن‌ها همکاری داریم‌ انتخاب می‌کنیم. اما هنوز کار تمام نشده است. ما در ادامه مسیر نیز به عنوان ناظر پرونده همراه شما هستیم و بر چگونگی پیشرفت کار توسط مؤسسه مجری نظارت خواهیم داشت. آنچه در مرکز مشاوره تخصصی کاریابی و سرمایه‌گذاری بین‌المللی انجام می‌گیرد به صورت خلاصه شامل مراحل زیر است:
۱. مشاوره اولیه: دریافت اطلاعات اولیه و شرح وضعیت متقاضی
۲. ارزیابی اولیه: بررسی اطلاعات توسط کارشناسان مرکز
۳. دریافت پیشنهادات از مؤسسات: دریافت پیشنهادات از مؤسسات و وکلای معتبر و معرفی بهترین پیشنهاد/پیشنهادها به متقاضی
۴. انتخاب مجری پرونده: برگزاری جلسه با متقاضی و بررسی پیشنهادات ارائه شده توسط مؤسسات و انتخاب مجری پرونده
۵. عقد قرارداد: جلسه مشترک با متقاضی و مجری پرونده و عقد قرارداد با نظارت مرکز
۶. نظارت و پیگیری: دریافت گزارش‌ها از مجری پرونده و نظارت دائم بر پیشرفت پرونده توسط مرکز
مهاجرت و کار در یک کشور خارجی می‌تواند تغییری بزرگ و اساسی در زندگی شما ایجاد کند و از این بابت تصمیم‌گیری درست در این مسیر حساس اهمیت بالایی دارد. ما در جاب سنتر، ساز و کار را به گونه‌ای طراحی کرده‌ایم که کم‌ترین ریسک از جنبه‌های مختلف متوجه شما باشد. نقش ما در این مسیر در دو زمینه تعریف مشاوره و نظارت تعریف شده است. ما از طرفی مشاور شما هستیم و به شما کمک می‌کنیم همواره بهترین و مطمئن‌ترین تصمیم را بگیرید. ما به‌عنوان مشاور شما کمک می‌کنیم هزینه این فرآیند هم از نظر زمانی و هم از نظر مالی برای شما کاهش پیدا کند و در عین حال بهترین نتیجه را بگیرید. از طرف دیگر ما بر نحوه انجام پرونده شما توسط مؤسسه مجری نظارت داریم و سلامت و دقت انجام کار توسط مجری را به طور کامل تحت نظر داریم.

آدرس

دفتر ونک:خیابان ولیعصر بالاتر از میدان ونک، پلاک 2475، واحد 8
ایمیل: info[at]kariran.org
تلفن تماس: 02188651486

نماد الکترونیکی

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ است. انتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.