جستجوی کار و ارائه درخواست شغلی در کانادا

خانهاخبارجستجوی کار و ارائه درخواست شغلی در کانادا

پس از یافتن شغل مورد نظر از سایت های کاریابی که در قسمت بالا به آن اشاره کردیم. وقت آن رسیده است که درخواست خود را با چندین شرکت مطرح کنید. ارسال یک رزومه مشابه برای چندین شرکت اشتباه محض است!

با کسب اطلاعات در مورد شرکتی که قصد کار در آن را دارید، اطلاعات مربوط به رزومه خود را تغییر دهید. توجه داشته باشید که نباید بیش از حد اغراق کنید! ارسال اطلاعات نادرست و دروغین عواقب بدی به دنبال خواهد داشت.

برای هر پست شغلی درخواست نکنید. بسیاری از مشاغل موجود در سایت های کاریابی انتخابی هستند و برخی از شرکت ها احتمالا درمورد متقاضیان با یکدیگر صحبت می کنند. بنابراین ممکن است کارفرماها متوجه شوند که شما اطلاعات و رزومه کاری خود را کپی پیست کرده و برای چندین شرکت فرستاده اید.

به عنوان مثال اگر در کانادا تحصیل می کنید و قصد دارید بعد از تحصیل در کانادا، در این کشور کار کنید، رو به رو شدن با رویدادهای حرفه ای و ملاقات با افراد و کار در شرکت های مختلف به صورت پاره وقت هم از نظر مالی به شما کمک خواهد کرد و هم اینکه یک فرصت عالی برای ایجاد رزومه ای قوی خواهید داشت.بسیاری از حرفه ها و مشاغل موجود در کانادا مانند رشته های پرستاری یا رشته های آموزشی و تدریسی برای محافظت از سلامتی و ایمنی مردم در نظر گرفته شده اند. به همین علت ممکن است برخی از نهادهای نظارتی نیاز به مدارک بیشتری برای استخدام نیروی های کار داشته باشند یا اینکه بخواهند صلاحیت شما را با انجام یک آزمون بسنجند. به همین علت قبل از اقدام نهایی برای درخواست شغل مورد نظر این موارد را بررسی کنید.

آدرس

دفتر ونک:خیابان ولیعصر بالاتر از میدان ونک، پلاک 2475، واحد 8
ایمیل: info[at]kariran.org
تلفن تماس: 02188651486

نماد الکترونیکی

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ است. انتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.